Franchise Geliştirme (Bulma, Seçme ve Sisteme Katma)

Doğru Franchisee’ler sisteminizin büyümesinde size destek olacak en önemli iş ortaklarınız olacaktır.

Dolayısıyla; yeni Franchise adayları bulmak ve adayların içinden en doğru kişileri seçerek sisteme katmak, Franchising sistemi ile büyüme yolunda çok dikkat edilmesi gereken konuların başında gelmektedir.

BigBiz olarak önerdiğimiz Franchise Geliştirme Sistemi; uluslarası ve ulusal firmalarda denenmiş, başarılı sonuçlar vermiş, Franchise satmaktan çok , doğru franchise adaylarını bulma , seçme ve sisteme katma sistemidir.

El sıkışıp Franchising sözleşmesini imzalamadan önce yapılması gerekelerin tam olarak yerine getirilmesi , sonradan ortaya çıkabilecek problemlerin baştan giderilmesine ve Büyüme sayfasında saydığımız problemlerin minimize edilmesine neden olacaktır.

Seçme prosesi şu prensiplere dayanmalıdır:

  • Master Franchise için= Franchise adayının kendisine uygun olup olmadığını anlaması
  • Franchise adayı için= İşin ve firmanın kendisine uygun olup olmadığını anlaması
  • Franchise adayının kendi kendine , objektif olarak; Bölge ve karlılık analizlerini yapmasında kendisine bilgi desteği vererek, işe başlamadan önce doğru öngörülerle işe başlamasını sağlamak
  • Etkili bir eğitim süreci ile pratik ve teorik bilgilerin aktarılması

Tüm bunların sonucunda her iki tarafın da istekli olması halinde; Sözleşme imzalanarak diğer aşamalara sağlıklı bir şekilde geçilecektir.

Tüm bu adımlarda sizlere destek vermek ve deneyimlerimizi paylaşmak üzere info@samsunmarka.com ‘ dan bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.